Відгуки про компанію https://tishka.com.ua/
- Ганна М.
- Ольга П.
- Ольга С.
Дякую за швидке і якісне виконання замовлення ( ватно-марлеві маски)
- Віта М.
Дуже уважно поставилися до замовлення. Маски якісні
- Ніна Н.
- Света М.
Якість просто чудова)
- Шестакова А.
- Анна М.
- Ольга Ч.
Дякую за маски. Охайно відшиті, зав'язки із щільної тканини, ниток зайвих нема.
Швидко надіслали. - Катерина П.
Рекомендую всім, швидко та якісно, товар відповідає своїй дійсності, щиро дякуємо.
