Відгуки про компанію https://tishka.com.ua/
- Ірина М.
Замовляла маски ватно марлеві на школу і садочок все відправили гарно спаковано і посортовано по розмірах. Кожна маска в індивідуальній упаковці. Рекомендую.
- Покупець
Замовляли масочки ватно марлеві, дуже задоволена якістю, швидкістю пошиття, все відправили гарно спаковано і посортовано по розмірах. Дійсно дуже добротні маски. Кожна маска в індивідуальній упаковці. Рекомендую.
- Оксана Товбаевна Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина П.
- Марта Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина П.
- Ірина Ф.
- Олена С.
- Марія Ф.
Дякую за швидко відправлений товар
- Валентина К.
Велике дякую 🥰 за якісну роботу,менеджер супер,з розумінням поставилась до про леми оформлення замовлення на сайті, замовлення прийняла через вайбер,посилка прийшла вчасно, якісно упакована з якісною продукцією.Дякую😊😊😊😘🥰💛💙💛💙💛💙
