Відгуки про компанію https://tishka.com.ua/
- Елена Т.
Быстрое обслуживание, товар соответствует описанию, красиво упаковано, терпеливый консультанты.
- Олександр О.
Дуже добрі маски. Дякую продавцеві!
- Інна Г.
Дякую за якісне виконання замовлення
- Анастасия Владиславовна З.
Висока якість, гарний вигляд, ідеально підійшло під заміри коляски👌 Дуже швидка робота і доставка❤️
- Тетяна Б.
Щира подяка пані Аллі за якісні та зручні дитячі ватно-марлеві масочки для наших першачків.
- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш вибір!
Дуже приємно! 🤗
- Коментар продавця
- Юлія М.
Швидко, якісно. Рекомендую!
- Надія І.
Замовляли маски для садочку для групи. Дуже сподобалось. Маски скоро пошили і відправили. Кожна маска запакована окремо!
- Андрій Ц.
Чохлами на 100% задоволені, дійсно висока якість і матеріалів, і пошиття! Дякую!
- Ірина М.
Замовляла ватно-марлеві маски для всього класу,дуже швидко прийняли замовлення(навіть дозамовлення прийняли),швиденько відшили і відправили! Якість супер,все акуратно,нічого не стирчить(як це може бути з марлею) Дякуємо продавцю!
- Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! 💛
Завжди Вам раді 💙
- Коментар продавця
- Світлана К.
Дуже хороша якість)
