Відгуки про компанію https://tishka.com.ua/
- Христина М.
Доброго дня .Ватно - марлеві маски дуже гарно пошиті та упаковані . Дякую Вам . Все супер . Гарного тамирного вечора Вам .
- Тетяна П.
- Тетяна П.
- ольга
Дякую за швидкість! Молодці!
- Леся М.
Дуже якісно і красиво виглядає! Навіть не здогадатися, що на пучці є чохол :)
- Оксана С.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaнадія к.
Продавець відповідальний,гарне обслуговування,швидка відповідь, відправлення, дякую!
- Галина П.
Гарний опис товару . чемний продавець, Алла, все швидко прийшло. Якість товару відмінна. Дякую!
- Алина П.
Заказивала марлевые повязки деткам в садик!Все быстро пришло,и очень хорошие по качеству....Спасибо вам огромное советую всем этот магазин,и небойтесь оплатить деньги на перед!!Спасибо огромное что есть такые ответственные продавци
- Богач Н.
Замовляла маски ватно-марлеві. Швидко і якісно виконане замовлення. Все упаковано індивідуально. Продавець ввічливий. Рекомендую.
