Відгуки про компанію https://tishka.com.ua/
- Валерія Т.
- Инна З.
Приємно вражена якістю. Маски щільні, охайно пошиті. Дуже приємний і відповідальний продавець.
- Ольга С.
Маски прийшли кожна в індивідуальному пакуванні я просто в захваті.... Чудова робота і низька вартість порівняно з іншими
- Елена О.
Дякую, за якісні повʼязки, за швидку доставку.
- Оксана Д.
- Олександр Ч.
- Альбина П.
Спасибо огромное качество масочек на вышем уровне ,рекамендую 1000000%
Спасибо огромное !!!! - Ольга З.
Дуже все оперативно , Супер
- Ольга Ч.
Дуже хороші маски, на зв’язку завжди, все дуже чудово)
- Інна Р.
Швидко відповідали,все добре пояснювали,прийняли маски під замовлення і швидко відправили.Пошиття хороше,надійне і красиве.
