Відгуки про компанію https://tishka.com.ua/
- Оля З.
Дякую за замовленням. Гарно упаковано. Кожна масочка у файлику.
- Насташевская Л.
- Вікторія Г.
- Олеся Н.
- Вікторія К.
- Ганна Б.
- Інна Р.
- Валентина Б.
Замовляла маски, дуже задоволена як якістю, так і обслуговуванням) все добре) Велике дякую) Бажаю багато продажів та порядник покупців💙💛
- Віра М.
- Надія Ц.
