Відгуки про компанію https://tishka.com.ua/
- Наталія Ц.
Пром зручний
- Анна
- Карина О.
Доброго дня 🦋
Замовляла марлеві масочки діткам в садочок ,вони чудові по якості супер продавець Алла дуже приємна , допомогла підібрати 💫щиро дякую - Вікторія Ш.
Отримала замовлення. Все супер підійшло. Продавець надав консультацію на вищому рівні. Все швидко, якісно. Дякую 🤗 Рекомендую😊
- Ксенія О.
По розмірам все підійшло, відшиті чохли на колясці дивляться краще навіть ніж оригінальні 😅🥰 дякуємо, залишились задоволені 👌🏻
- Ксенія
Не додалося фото бамперу «після» 😕 але він також класний 👌🏻
- Ксенія
- Вікторія Я.
Гарне обслуговування, продавець ввічливий, товар відправили швидко)
- Марина З.
Дякую,товар супер,обслуговування на вищому рівні)
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВіктор К.
- Наталія С.
- Олена В.
