Відгуки про компанію https://tishka.com.ua/
- АНАСТАСИЯ Л.
Дуже якісна робота 👍 все підійшло . Дуже вам вдячні 😊
- Наталія Ш.
- Екатерина К.
- Тетяна М.
Замовляли маски для садочку, дуже задоволені якістю та оперативністю!!!
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЯна П.
- Евгения З.
Ввічлива продавчиня, якісне консультування з приводу замірів. Накладки вийшли гарними та ідеально підійшли на ручки. Якщо чесно, то навіть не очікувала, що вийде настільки ідеально
- Миколайчук К.
Дуже задоволена замовлення. Оперативно, якісно, надійно. Та привітлива дівчинка Алла, яка швидко ввійшла в нашу ситуацію та вирішила все на високому рівні
- Альона М.
Замовлення оформили дуже швидко. Приємний продавець 👍🏻 Накладки дуже класної якості 👍🏻 Рекомендую 👍🏻
- Виктория Б.
Замовляли маски для школи
- Тетяна П.
Дуже задоволена масками!!! Щиро дякую за оперативність, якість, гарне обслуговування!!!!
