Відгуки про компанію https://tishka.com.ua/
- Олена Ш.
- Анна Б.
- Юлія Ч.
Рекомендую. Брала маски. Сплатила наперед повну вартість замовлення, хоча з цим продавцем працювала вперше. Продавець відповідальна люди5а. Не підвела. Всі домовленості угоди дотримані, доставка вчасно. Сподобалось, рекомендуватиму знайомим.
- Юлія Г.
Ввічливий продавець. Дуже швидко відшили маски та відправили.
Сервіс на висоті!!!! - Руслан Ф.
Дуже сподобалось. Швидко, якісно виконане замовлення, коректне спілкування. Дуже дякую!
- Тетяна Б.
Панамка не просто чудова, а супер чудова!!!! Гарне обслуговування, вічливий продавець. Продавець порадив який розмір підійде краще! Взагалі, задоволені товаром і обслуговуванням.
Швидка відправка!!!!
Рекомендую!!!!!- Коментар продавця
Дякуємо за Ваш вибір! Шапочки дійсно класнючі. Промені сонця на панамці граються, а в наших серцях назавжди залишаються ☀️🌿✨
Тепла і добра Вашій родині 🪻
- Коментар продавця
- Евгения Б.
- Олексій П.
Всё отлично, товар качественный, отправили быстро!
- Олена М.
- Алла А.
Ватно-марлеві пов’язки для дітей дуже сподобались! Вони якісно відшиті, акуратні та зручні у використанні. Матеріал приємний, добре тримають форму. Окремо хочеться відзначити гарний зовнішній вигляд — виглядають охайно та естетично. Замовлення прийшло дуже швидко, доставка порадувала оперативністю. Рекомендую! 👍
