Відгуки про компанію https://tishka.com.ua/
- Ірина Н.
- Лідія М.
Гарне обслуговування, супер відповідність ціни і якості, швидко отримала замовлення, дуже сподобалося!!! ДЯКУЮ ввічливому продавцю!!! РЕКОМЕНДУЮ!!!
- Марія П.
- Анна Г.
- Світлана М.
Буду замовляти у цього продавця, все швидко та якісно.
- Ірина М.
- Ірина В.
- Поліна Б.
Доброго вечора ,замовляла чохли на ручку.Якісь просто 🔥
Відправили швидко.Чохли сіли як рідні ,навіть і не скажеш що купувалися окремо від коляски.Продавець ввічливий.Уточнював чи правильно ми зробили заміри.Рекомендую від щирого серця) - Олеся Р.
Здравствуйте. Спасибо огромное за марлевые маски. Очень честные, ответственные. Спасибо. Хороших продаж
- Наталя
