Корзина
Корзина
+380 (93) 512-47-01

Отзывы о компании https://tishka.com.ua/

  • Ольга Р.
    Отлично

    Замовляла марлеву пов'язку в цьому інтернет магазині.Менеджер зв'язалась зі мною досить швидко,уточнила всі деталі,порекомендували яку краще взяти.Відправили мою посилку дуже швидко,хоча замовлення було на маленьку суму.Тому я роблю висновок,що вони цінують всіх клієнтів!Рекомендую даний магазин,отримала задоволення від співпраці!:)

  • Покупатель
    Отлично

    Остались очень довольны сотрудничеством. Чувствуется заинтересованность и добросовестность всех сотрудников. Качество супер. Очень благодарны.

  • ОЛЕКСАНДРА С.
    Отлично

    Очень довольна качеством товара и оперативностью. Вежливо и ненавязчиво. Процветания вам и благополучия. Благодарю!

  • Покупатель
    Отлично

    Прекрасный сайт! Связались со мной молниеносно! Очень внимательный менеджер, все четко рассказал. Качество товара на высоте! Рекомендую всем!

  • Віта Л.
    Хорошо
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    дійсно вартує рекомендації і поширення!
    менеджер надала повну інформацію!
    маски отримала через день!
    все гарно запаковано було, видно що виготовлялись по совісті. повністю відповідають опису, все акуратно прошито.
    здивували розміри і шаровість! сумніву немає, справді захисні
    вдячна вам за вашу працю!

  • Покупатель
    Отлично

    Все отлично! Спасибо!

  • Покупатель
    Отлично

    Замовляла ватно-марлеві пов'язки для старшої школи. Замовлення прийняли дуже швидко, отримала вчасно, якість відмінна.
    Дуже вдячна

  • Покупатель
    Отлично

    Замовляли пов‘язки ватне-марлеві для початкової школи.
    Замовлення виконане швидко, якісно. Шви всі рівні, акцратні. Кожна запакована в окрему упаковку.
    Продавець щирий, професійний, пунктуальний, приємний в спілкуванні.
    Дуже задоволена, що сюди звернулася.
    Рекомендую

  • Ирина Ф.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua

    Заказывала ватно-марлевые повязки для школы. Все качественно, швы ровные. Порадовала доставка, хоть оплатила после обеда, но на следующий день они приехали. Спасибо продавцу и магазину.

  • Зинаида З.
    Отлично

    Все быстро, четко, вовремя!