Отзывы о компании https://tishka.com.ua/
- Віталій П.
- Оксана Ш.
Щиро дякую за масочки Аллі. Прийшли в термін як і домовлялись. Якість на сайті відповідає описанню.
- Алла К.
- Покупатель
Замовлення отримала швидко!
Все супер!Гарно дякую!!! - Покупатель
- Покупатель
Покупкою задоволена. Приємний і комунікабельний продавець. Швидко відправили замовлення. Рекомендую цей магазин і продавця для покупок.
- Покупатель
Дуже дякую за оперативну доставку якісного товару.Рекомендую!!!
- Анжела С.
Маски зроблені добротно. Приємно здивувало,що кожна окремо запакована. Замовляли на клас. Усі батьки задоволені. РЕКОМЕНДУЮ!
- Катя М.
Продавець відповідальний. Все швидко і якісно! Дякуємо!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМарія Х.
Дуже дякую! Робота виконана якісно і доставлено вчасно. Рекомендую, замовляйте.
