Отзывы о компании https://tishka.com.ua/
- Марія Г.
Дякуємо за оперативність та якість виробу.
- Марʼяна С.
Замовленням задоволена, все прийшло вчасно згідно домовленості, кожна маска в індивідуальній упаковці. Продавця рекомендую.
- Жанна П.
- Инна
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaГалина
Гарні масочки, брали у садочок! Рекомендую
- Віта Д.
Дуже вдячна за швидкість та професіоналізм.
Дякую - Галина Г.
- Лілія С.
Гарний продавець! Все проконсольтували, порадили. Маски гарні якісні! Дякуємо!
- Покупець
- Уляна Ф.
Замовляла уже кілька разів марлеві масочки для дітей у школу. Повністю задоволена якістю роботи та комунікацією продавця. Рекомендую
