Отзывы о компании https://tishka.com.ua/
- Наталія Л.
- Елена О.
Замовляла маски для дітей в школу. Дуже вдячна,якість хороша і замовлення швидко отримала.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮрій Г.
просто молодці)))
- Марина К.
Чехол отлично подошел, благодарю!🤗☺️
- Марта В.
Сьогодні забрала замовлення.Гарне обслуговування, хороший товар.! Дуже задоволена.
- Євген О.
- Ірина Ш.
Ніяких притензій!!! Все супер)
Замовлення прийшло на слідуючий день.. Якість на вищому рівні👍 РЕКОМЕНДУЮ!!! - Марина Ф.
Дуже вдячна за якісні масочки та швидку відправку.Рекомендую
- Олена В.
Маски супер. З аптечними не порівняти. І дуже порадувала швидкість виконання замовлення.
- Наталія С.
Щиро дякую за поради, щодо замовлення, оперативність та якісний товар!🥰
