Отзывы о компании https://tishka.com.ua/
- Наталья К.
- Тетяна М.
Рекомендую,продавець супер,майстер своєї справи.
- Тетяна Г.
Якісний товар, красиві моделі, відповідальний та уважний продавець . Дякуємо щиро!
- Наталія Т.
Дуже гарна шапочка,раджу.
- Ольга Б.
Дякую, що допомогли із замірами, чохли на ручки підійшли ідеально!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaКрук Н.
Замовляла шарф-манішку для внука. Дуже задоволена покупкою: гарний, дуже теплий і мʼякий на дотик, був у наявності саме той колір, який хотіла. Менеджер зателефонувала у той же день, уточнила всі деталі, і відразу ввечері відправила замовлення. При потребі обовʼязково ще щось замовлю у цього продавця.
- Маріанна Д.
Чудовий пошив відповідно до віку. Супер швидка відправка!
- Евгения Р.
- Світлана К.
Дякую за якісно пошиті чохли👍
Все рівненько, акуратно❤️
Сіли ідеально👌 - Тетяна Є.
Хоч і відшивали дитячі маски під замовлення, бо замовляли для садочку велику кількість, але дуже швидко та оперативно, ввічливий консультант, все роз'яснили та уточнила, швидка відправка. Взагалі все супер! Дуже рекомендую!!!
