Отзывы о компании https://tishka.com.ua/
- Вадим Богданович М.
Усе підійшло, дуже дякую.
- Олександр В.
- Валя Л.
- Наталья К.
Гарний продавець, чудова якість, швидка відправка. Рекомендую 👍
- Катерина Л.
- Валентина Х.
- Тетяна П.
Дуже приємний продавець. Робота була виконана якісно та ретельно. З новими чохлами для ручки, наша коляска #GB_Qbit+All-City - виглядає як нова!
- Евгения А.
Роботою продавця задоволена на всі 💯%.
Швидко зробили та відправили , все підійшло )) якість гарна - Слава М.
Все круто!
- Анна С.
Гарне обслуговування,чудове виконання. Чохол на бампер ідеально сів по індивідуальним замірам. Крім того,має гарний вигляд. Після першого замовлення одразу вирішила зробити ще одне.
