Отзывы о компании https://tishka.com.ua/
- Юлия Т.
Замовлення виконали вчасно як обіцяли. Все добре. Навіть зробили перерахунок та повернули різницю. Приємно. Тільки для підтвердження замовлення зв'язались через два дні (замовлення було зроблено на вихідних, можливо через це) і в досить піздну годину, для мене це нічого, але для когось може бути не зручно і не сподобатись. Прийміть до уваги. В цілому все виконано добре, претензій немає. Можу рекомендувати
- Яна Б.
- Люда
- Юлія Л.
Обслуговування на 12 балів,все чудово, продавця рекомендую☺️
- Наталія С.
- Яна Ч.
- Світлана Т.
- Маргарита П.
Заказывали маски на садик.Пошив качественный.Все маски отдельно упакованы.Быстро отправили заказ.Спасибо большое!
- Інна С.
- Тетяна Ш.
