Отзывы о компании https://tishka.com.ua/
- Анастасия М.
Получила чехол на ручку коляски, все подошло идеально, тютелька в тютельку ))) без заломов и тп, очень нравится и я безумно довольна!)
Спасибо Вам еще раз! :) Фото прилагаю!) - Юлія Ш.
- Марина Р.
Товар не був в наявності,але дуже швидко пошили та відправили, відправили в термін,який вказали,тому дуже гарно Вам дякую.
- Надежда Б.
Дякую! Чохол якісний, все підходить по розміру. Рекомендую!
- Неля С.
- Тетяна К.
- оксана ш.
Замовляла чохли на ручку та на бампер. Скинула заміри, все швидко зробили, і найголовніше підійшло чітко! Дуже вдячна!
- Марина Т.
Товар якісний, гарно упакований.
- Маркович М.
Дуже задоволена, заказували для свого класу. Прийшла посилка, кожна масочка у пакеті, все гарно пошито.
- Ольга Б.
Дуже гарний,ввічливий продавець, швидко зв'язались.доставка теж швидка. Маски якісні
