Отзывы о компании https://tishka.com.ua/
- Діана С.
Замовляли маски для дітей, замовленням дуже задоволені! Якість чудова, навіть кольорові ярлички на кожній масці:)
- Тетяна С.
Дякую за якісну і оперативну обробку замовлення
- Світлана К.
- Ірина Ш.
Дуже задоволені 👍 швидко, якісно😉
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМарія Д.
- Оксана К.
- Денис М.
все чудово, дякую!
- Інна П.
- Дмитро Д.
Все супер.
Дякую за виготовлення чохлів на ручки коляски Cybex Balios s в швидкий строк - Тетяна П.
Замовляли маски 30 шт, зв'язатися швидко жля уточнення деталей, відправили наступного дня.
Маски гарної якості, все прошито добре, рекомендую!
